ITE - Instytut Turystyczno-Edukacyjny
Menu
WSZYSTKIE WYCIECZKI ORGANIZOWANE PRZEZ ITE
MAJĄ NAJATRAKCYJNIEJSZE CENY W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM
W INSTYTUCIE TURYSTYCZNO-EDUKACYJNYM
PILOTAMI WYCIECZEK SĄ ZAWSZE LICENCJONOWANI PILOCI WYCIECZEK Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM
PRACOWNIKAMI INSTYTUTU TURYSTYCZNO-EDUKACYJNEGO
SĄ WYKŁADOWCY AKADEMICCY I PASJONACI PODRÓŻY !
PODCZAS WYCIECZEK SZKOLNYCH Z ITE
REALIZOWANY JEST PROGRAM EDUKACYJNY ZGODNY Z PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ MEN
Wycieczki
Facebook
OPINIE
Barbara Wnuk
17:12 05-27-2019
Dzięki Wam, a szczególnie Panom Arturowi (pilot) i Karolowi (kierowca), kotlina Kłodzka i Praga na długo pozostaną w naszej serdecznej pamięci.
Wiesia Krasicka
19:25 05-24-2019
Wycieczka szkolna przecudowna!!!!Wlasciwie brak słów na opisanie profesjonalizmu...zaangazowania i pomocy!!!! DZIĘKUJEMY👍😁😄👍👍👍👍
Grażyna S
21:03 01-17-2019
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą, zimową wycieczkę do Zębu. Było cudownie, śniegowo i sportowo, serdecznie oraz wesoło. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Panu Sylwkowi i kierowcy panu Karolowi. dziękujemy za odwagę i cierpliwość. Nie możemy się doczekać następnego zimowiska z Instytutem Turystyczno-Edukacyjnym. Było super! Dziękujemy! :))))
Jadwiga Wiśniewska
18:07 10-22-2018
Serdeczne podziękowania za przepiękną wycieczkę w Tatry polskie i słowackie na wypoczynek i rehabilitację zorganizowaną dla słuchaczy TUTW. Doskonale zaplanowany i zorganizowany wyjazd.Szczególnie miłe słowa kieruję do Pani Teresy pilota i opiekuna sekcji rehabilitacji i wypoczynku za aktywny wypoczynek połączony z rehabilitacją oraz zwiedzaniem uroczych zakątków naszego kraju. Jadwiga Wiśniewska
Agata Zawadzka
01:41 08-16-2018
Dziękuję za kolejną wspaniałą wycieczkę.Aktywny wypoczynek,doskonale zaplanowany i zorganizowany.wiele pięknych miejsc,mnóstwo atrakcji i opiekę pilota Pana Artura,który z łatwością integruje ludzi :-)
>
Strona 1 z 4
Imię
Nazwisko
E-mail
Treść
Ok