ITE - Instytut Turystyczno-Edukacyjny
Menu
WSZYSTKIE WYCIECZKI ORGANIZOWANE PRZEZ ITE
MAJĄ NAJATRAKCYJNIEJSZE CENY W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM
W INSTYTUCIE TURYSTYCZNO-EDUKACYJNYM
PILOTAMI WYCIECZEK SĄ ZAWSZE LICENCJONOWANI PILOCI WYCIECZEK Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM
PRACOWNIKAMI INSTYTUTU TURYSTYCZNO-EDUKACYJNEGO
SĄ WYKŁADOWCY AKADEMICCY I PASJONACI PODRÓŻY !
PODCZAS WYCIECZEK SZKOLNYCH Z ITE
REALIZOWANY JEST PROGRAM EDUKACYJNY ZGODNY Z PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ MEN
Wycieczki
Facebook
Misja

 

Misją  naszego  Biura Turystycznego  jest  organizowanie  wycieczek  w taki sposób , żeby oprócz  walorów  turystyczno – krajoznawczych,  nasze  wyjazdy dostarczały  Państwu  wiele rozrywki, relaksu i  niezapomnianych   wrażeń !!!  

 

Celem naszego biura podróży jest oferowanie usług na najwyższym poziomie, dlatego wszystkie nasze  wycieczki pilotowane są przez licencjonowanych pilotów wycieczek oraz  wykwalifikowanych przewodników miejskich z wieloletnim doświadczeniem.  


W ofercie biura turystycznego ITE Travel  znajduje się wiele wycieczek stworzonych specjalnie  dla firm i  ich pracowników, szkół i nauczycieli, zakładów pracy i zorganizowanych grup dorosłych, a także seniorów.

 

Podczas każdego wyjazdu oprócz bogatego  programu zwiedzania okolicy, pracownicy naszego biura turystycznego zapewnią także wspaniałą zabawę, imprezy i zabawy integracyjne, karaoke, ogniska z pieczeniem kiełbasek, zajęcia terenowe. Wszystkie propozycje ustalane są indywidualnie z klientami i są wliczone w cenę wycieczki. 

 

W zależności od długości trwania wyjazdu jak i od jego specyfiki Biuro turystyczne ITE Travel  przygotowało szeroką ofertę wycieczek szkolnych edukacyjnych i krajoznawczych.

 

Organizujemy także kolonie, obozy, wczasy rodzinne i ferie zimowe.